Apartmány V Podzámčí, Jaroslava Seiferta, 276 01 Mělník

POPIS APARTMÁNŮ

Náš první dům s apartmány se nachází v ulici Jaroslava Seiferta 167/12. V domě je umístěno celkem sedm apartmánů o kapacitě 27 lůžek. Nejmenší apartmán je určen nejvýše pro 2 osoby a ten největší maximálně pro 6 osob. Každý z apartmánů obsahuje vlastní koupelnu s toaletou. Dva vybrané apartmány číslo IV. a VI. jsou navíc vybaveny klimatizační jednotkou. V celém prostoru domu a apartmánu je volný přístup na internet pomocí wi-fi a to bez jakéhokoliv příplatku.

Do apartmánů je možné se ubytovat s Vašimi domácími mazlíčky tj. zejména se psy a kočkami.

Na požádání Vám apartmán dovybavíme dětskou přistýlkou nebo židličkou.

Všem hostům je k dispozici venkovní posezení na slunečné terase se zelení.

Všechny apartmány jsou nekuřácké. Možnost kouření na přilehlých terasách.

VYBAVENÍ

  • 27 LŮŽEK
  • 7 KOUPELEN
  • 2 KLIMATIZACE
  • WIFI ZDARMA
  • 7/24 SERVIS

POČASÍ

Tab Image

Apartmán č. 1 I - 1

Tento apartmán s rozlohou 45m2 je určen až pro 4 osoby, má samostatnou ložnici vybavenou bytelnou manželskou postelí, v obývací části je k dispozici další pevné lůžko a přistýlka. Příjemnou atmosféru apartmánu dodávají mohutné klenbové stropy s tzv. zrcadlem. Součástí apartmánu je skvěle vybavená kuchyňská linka doplněná barovým sezením pro 4 osoby a také stolem s možností uložení vína, lednička a varná deska je samozřejmostí. Vlastní plně vybavené sociální zařízení (fén, ručníky, sprchový gel, atd.). Výhled z tohoto apartmán je směřován k náměstí Karla IV.

Tab Image

Apartmán č. 2 I - 2

Tento apartmán s rozlohou 45m2 je určen až pro 4 osoby, je zde k dispozici bytelná manželská postel originálního designu Iron-Art, dále je zde další pevné lůžko a možnost přistýlky. Pohodlné posezení pro 2 osoby. Skvěle vybavená samostatná kuchyně je ve vedlejší místnosti, kde je doplněna stolečkem se čtyřmi židličkami. Součástí je lednička, varná deska a základní vybavení. Vlastní plně vybavené sociální zařízení (fén, ručníky, sprchový gel, atd.). Apartmán má výhled na zámeckou věž.

Tab Image

Apartmán č. 3 I - 3

Tento apartmán s rozlohou 25m2 je určen pro 2 osoby, je zde k dispozici manželská postel, stoleček a židličky, malá kuchyňka s ledničkou, varnou deskou a základním vybavením. Vlastní plně vybavené sociální zařízení (fén, ručníky, sprchový gel, atd.). Apartmán má výhled na zámeckou věž.

Tab Image

Apartmán č. 4 I - 4

Tento velký podkrovní apartmán s rozlohou 75m2 je určen až pro 6 osob. Dominantou apartmánu je vysoký zkosený strop s přiznaným trámovým krovem a stěna z režného zdiva. Apartmán má samostatný pokoj se dvěma lůžky. V hlavní obytné místnosti je k dispozici velká manželská postel, stoleček s židličkami a možnost přistýlky. Chodbičkou je navázána kuchyňka s ledničkou a pračkou, varnou deskou a základním kuchyňským vybavením a dalším posezením. Vlastní plně vybavené sociální zařízení (fén, ručníky, sprchový gel, atd.). V obývacím pokoji je také pohodlná pohovka. Apartmán má výhled na zámeckou věž. Tento apartmán je exkluzivně vybaven kvalitní klimatizací.

Tab Image

Apartmán č. 5 I - 5

Tento podkrovní apartmán s rozlohou 42m2 je určen pro 3 osoby a má velmi romantickou atmosféru. Kromě manželské postele je zde i samostatné lůžko. Součástí je kuchyňka s lednicí, varnou deskou a základním kuchyňským vybavením. Vlastní plně vybavené sociální zařízení (fén, ručníky, sprchový gel, pračka, atd.). Ze střešních oken je krásný výhled nejen na vinici a do přilehlé zeleně, hlavně však na historické stavidlo v Hoříně, které je součástí soutoku našich největších řek Labe a Vltavy.

Tab Image

Apartmán č. 6. I - 6

Tento podkrovní apartmán s rozlohou 58m2 je určen až pro 4 osoby, dominantou jsou rovněž zkosené stropy a přiznaný trámový krov. K dispozici jsou zde 3 samostatná lůžka a možnost přistýlky. Apartmá je vybaven stolečkem s židlemi, malou kuchyňkou s ledničkou, varnou deskou a základním vybavením. Vlastní plně vybavené sociální zařízení (fén, ručníky, sprchový gel, atd.). Tento apartmán je exkluzivně vybaven kvalitní klimatizací.

Tab Image

Apartmán č. 7 I - 7

Tento apartmán se samostatným vchodem má rozlohu 42m2 je určen až pro 4 osoby. Apartmán disponuje moderní a přitom romantickou postelí z černého kovu, kterou v protikladu doplňuje bílá kovová postel doplněná ještě o přistýlku. Součástí tohoto apartmánu je skvěle vybavená kuchyňská linka doplněná stolkem a sezením pro 4 osoby. Lednička a varná deska je samozřejmostí. Vlastní plně vybavené sociální zařízení (fén, ručníky, sprchový gel, atd.). Jižní zápraží tohoto apartmánu je směřováno do zeleně a vybízí k posezení. Jen 150 kroků Vás dělí od vinice a výhledu na soutok našich největších řek Labe a Vltavy.

O Mělníku a okolí

Mělník je město a obec s rozšířenou působností ve Středočeském kraji 30 km na sever od Prahy. Leží na pravém břehu Labe naproti ústí Vltavy; historické centrum se rozkládá na vyvýšenině obtékané potokem Pšovkou.[...]