Apartmány V Podzámčí, Jaroslava Seiferta, 276 01 Mělník

POPIS APARTMÁNŮ

Náš druhý dům s apartmány se nachází v ulici Jaroslava Seiferta 177/13 a od prvního našeho domu je vzdálen necelých 300 metrů. V domě je umístěno celkem šest apartmánů o kapacitě 23 lůžek. Nejmenší apartmán je určen nejvýše pro 3 osoby a ten největší maximálně pro 5 osob. Každý z apartmánů obsahuje vlastní koupelnu s toaletou. V celém prostoru domu a apartmánu je volný přístup na internet pomocí wi-fi a to bez jakéhokoliv příplatku.

Do apartmánů je možné se ubytovat s Vašimi domácími mazlíčky tj. zejména se psy a kočkami.

Na požádání Vám apartmán dovybavíme dětskou přistýlkou nebo židličkou.

Všem hostům je k dispozici venkovní posezení na slunečné terase se zelení.

Všechny apartmány jsou nekuřácké. Možnost kouření na přilehlých terasách.

VYBAVENÍ

  • 23 LŮŽEK
  • 6 KOUPELEN
  • MOŽNOST PŘISTÝLKY
  • WIFI ZDARMA
  • 7/24 SERVIS

POČASÍ

Tab Image

Apartmán I. II - 1.

Tento apartmán s rozlohou 35m2 je určen až pro 4 osoby, má samostatný pokoj s kvalitním rozkládacím lůžkem pro dvě osoby. Hlavní pokoj je vybaven kvalitní designovou manželskou postelí, stolem, plně vybavenou kuchyňkou, lednicí a varnou deskou. Příjemnou atmosféru apartmánu dodávají mohutné klenbové stropy s tzv. zrcadlem. Vlastní plně vybavené sociální zařízení (fén, ručníky, sprchový gel, atd.). Výhled z tohoto apartmán je směřován na zámeckou věž.

Tab Image

Apartmán II. II - 2.

Tento apartmán s rozlohou 55m2 je určen až pro 4 osoby, má samostatný pokoj s velkou bytelnou manželskou postelí v originálním designu. Hlavní pokoj je plně vybaven kuchyňkou, stolem, lednicí, varnou deskou, je zde také další pevné lůžko a možnost přistýlky. Příjemnou atmosféru apartmánu dodávají mohutné klenbové stropy s tzv. zrcadlem. Vlastní plně vybavené sociální zařízení (fén, ručníky, sprchový gel, atd.). Výhled z tohoto apartmán je směřován do zahrady.

Tab Image

Apartmán III. II - 3.

Tento pokoj s rozlohou 30m2 je určen až pro 3 osoby, je zde k dispozici bytelná manželská postel Iron-Art a možnost přistýlky. Pokoj je dále vybaven stolem, ledničkou. Vlastní plně vybavené sociální zařízení (fén, ručníky, sprchový gel, atd.). Pokoj má výhled na zámeckou věž.

Tab Image

Apartmán IV. II - 4.

Tento pokoj s rozlohou 25m2 je určen až pro 3 osoby, je zde k dispozici bytelná manželská postel a možnost přistýlky. Pokoj je dále vybaven stolem, ledničkou. Vlastní plně vybavené sociální zařízení (fén, ručníky, sprchový gel, atd.). Pokoj má výhled na zámeckou věž.

Tab Image

Apartmán V. II - 5.

Tento pokoj s rozlohou 50m2 je určen až pro 4 osoby, má samostatný pokoj s velkou bytelnou manželskou postelí v originálním designu. Hlavní pokoj je vybaven, stolem, lednicí, je zde také další pevné lůžko a možnost přistýlky. Vlastní plně vybavené sociální zařízení (fén, ručníky, sprchový gel, atd.). Výhled z tohoto pokoje je směřován do zahrady.

Tab Image

Apartmán VI. II - 6.

Tento nadstandardní podkrovní apartmán s rozlohou 75m2 je určen až pro 5 osob, dominantou jsou zkosené stropy a přiznaný trámový krov. Apartmán disponuje samostatnou ložnicí s bytelnou manželskou postelí. Hlavní pokoj je vybaven plně zařízenou kuchyní, stolem, lednicí a jsou zde kvalitní rozkládací lůžka. Vlastní plně vybavené sociální zařízení (fén, ručníky, sprchový gel, atd.). Apartmán je s výhledem do zahrady.

O Mělníku a okolí

Mělník je město a obec s rozšířenou působností ve Středočeském kraji 30 km na sever od Prahy. Leží na pravém břehu Labe naproti ústí Vltavy; historické centrum se rozkládá na vyvýšenině obtékané potokem Pšovkou.[...]