Apartmány V Podzámčí, Jaroslava Seiferta, 276 01 Mělník

  • Slider 1
  • Slider 1
  • Slider 3

O NÁS

Nabízíme ubytování ve více objektech a to Apartmány v Podzámčí I., Apartmány v Podzámčí II. a Dům s výhledem na soutok, které se nacházejí v blízkém sousedství. Všechny objekty jsou umístěny v centru Mělníka a v těsné blízkosti historického centra, cca 300 m od náměstí Míru a cca 400 m od mělnického zámku.

Ve všech objektech můžete využít bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi sítě, možnosti uschovat kola v uzamykatelných a monitorovaných prostorech, parkování automobilů je možné v těsné blízkosti Apartmánů na bezplatném parkovišti, Dům má svá vlastní parkovací místa v zahradě. Hostům je neustále k dispozici venkovní posezení na slunečné terase se zelení.

Všechny apartmány jsou nekuřácké. Možnost kouření na přilehlých terasách.

Ubytovat se můžete také se svými čtyřnohými miláčky.

Nabízíme rovněž možnost dokoupení snídaní formou bufetových stolů, které jsou servírovány v objektu Apartmány v Podzámčí II.

Na požádání apartmán dovybavíme dětskou postýlkou případně jídelní židličkou, apod.

Jakákoliv další přání či potřeby se budeme snažit vyřešit k Vaší plné spokojenosti. Jste naši hosté a jsme tady právě pro Vás.

INFORMACE

ZDARMA lahev kvalitního mělnického vína při rezervaci na dvě a více nocí pomocí přímé rezervace přes náš web, telefon nebo e-mail.

Všechny naše objety jsou blízko centra v ulici Jaroslava Seiferta. Lokalita je zde označována jako v podzámčí, neboť jak už název napovídá, nacházíme se pod Zámkem Mělník.